מה זה סופחי לחות ומה תפקידם?

סופחי לחות נקראים גם "יבשנים" ותפקידם להסיר לחות מהאוויר בחלל הפנים. הם עוזרים להתמודד עם בעיות עובש וטחב, מונעים הצטברות ריחות לא נעימים ומשפרים את בקרת האקלים יחד עם פתרונות אוורור אחרים ומערכות מיזוג. יבשנים מגיעים במגוון רחב של דגמים ומדורגים לפי כמות המים המקסימלית שהם יכולים להסיר מהאוויר ביום אחד. רוב הסופחים מאפשרים ניקוז אוטומטי של המים דרך צינור ואין צורך בריקון ידני של המכל הפנימי. מבחינת מפרט טכני, השוואה בין יבשנים מבוססת על הפרמטרים הבאים:

יכולת ספיחה ביממה.

ספיקת אוויר ממק"ש.

התאמה לנפח.

תכולת מיכל בליטרים.

תחום טמפרטורה אפקטיבית.

זרם והספק חשמלי.

דרגת רעש בדציבלים.

מידות ומשקל.

סופחי לחות בתעשייה החקלאית:

תקופת החורף בפרט לעתים קרובות דורשת מענה מיידי למזג האוויר הקשה – במיוחד אם הגידולים יכולים להיות פגיעים לתנאים רטובים. יש הבנה כי החשיבות של שמירה על רמות התפוקה במהלך התקפים של גשמים כבדים והאפקט שזה יכול להיות על שני מתקנים: אחסון וקציר. בעיות רטיבות עלולות להתרחש במבנים ומתקני אחסון דומים, עם המוצרים שבתוכם עלולים להיפגע. התוכן של הבניינים האלה יכול להיות מוגן על ידי סופגי לחות וציוד ייבוש דומה כפי שהם מאפשרים לרמות לחות להיות מבוקרות ומתוחזקות. שטחי אחסון מנוהלים בקפידה ומייצגים דרך בטוחה יותר, יעילה יותר של החזקת כמויות גדולות של תוצרת, תוך שמירה על עלויות אנרגיה נמוכות.

השאיפה לשמור על חוות מבצעיות מלאות לאורך כל החודשים הקרים והרטובים ולהבטיח מקום באתר שהוא ראוי,. חם ויבש. דוגמאות לסופחי יבוש: מכונה מסירה לחות ויבוש, מכונה מסירה לחות קירור ומכונות מייבשי בניין. הפעולה שלהם גורמת להוצאת המים מתוך האוויר ומייעלת את העבודה עם ציוד טכני כבד ומחזירה אוויר יבש לצורך בקרת אקלים. יבשנים הם חלק בלתי נפרד מפתרונות האוורור המותאמים לצורכי הלקוחות ולאופי השימוש. הם יעילים בחללים קטנים וגדולים ויש להם יתרונות שלא ניתן להשיג עם מערכות מיזוג רגילות. מומלץ להשקיע בהשוואה בין מותגים, לבדוק את המפרט הטכני ולהקפיד על התקנה עם אחריות ארוכה.

אנו זמינים עבורכם בכל עת – התייעצות ראשונית חינם!
חייגו: 050-5616184
נא מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם: